Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
КАДРОВА ПОЛІТИКА
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПОЛТАВСЬКИЙ АВТОАГРЕГАТНИЙ ЗАВОД»


КАДРОВА ПОЛІТИКА


Кадрова політика ПАТ «ПААЗ» - одна з важливих складових роботи підприємства. Основні напрямки кадрової політики:

1. Пошук (залучення), підбір кваліфікованих фахівців, використовуючи сучасні методи пошуку і проведення первинного відбору кандидатів за допомогою збору резюме, наступним інтерв'юірованням по телефону і первинним співбесідою начальником відділу кадрів.

2. Адаптація нових співробітників, в тому числі всебічна підтримка від інспектора з кадрів і безпосереднього керівника в період випробувального терміну.

3. Проведення оцінки персоналу, метою якої є:

- Перевірка інформованості працівників про стандарти і вимоги підприємства,

- Контроль відповідності працівника займаній посаді,

- Підвищення ефективності діяльності шляхом виявлення робочих проблем і тих аспектів роботи, які потребують поліпшення,

- Розвиток потенціалу працівника шляхом створення програм навчання і розвитку на підставі даних про компетентність.

4. Постійне підвищення кваліфікації персоналу шляхом інвестицій в його розвиток (самонавчання) і навчання, яке сприяє формуванню єдиного погляду, адаптованого до специфіки роботи підприємства, використовуючи зовнішні навчальні центри (семінари, навчальні заклади) і безпосередньо на підприємстві.

5. Мотивація співробітників ПАТ «ПААЗ» має на увазі такий підхід до персоналу, який би налаштовував колектив на турботу про своє підприємство, переживання за виробничі та фінансові показники і прагнення поліпшити своє підприємство за всяку ціну.

На ПАТ «ПААЗ» діють наступні види мотивації:

- виплата премії за результатами роботи структурного підрозділу і всього підприємства по виконаним показниками в цілому за місяць.

- вручення грамот, заохочувальних премій і медалей кращим працівникам підприємства до знаменних дат (Дня машинобудівника, Дню заводу та ін.).

- організація і проведення заходів, приурочених державним святам, річниці від дня заснування заводу.

- заохочувальні заходи - квитки в театр, концерти, футбольні матчі, туристичні поїздки, екскурсії (туристичні, професійні).

- проведення медичного обстеження (флюорографічне обстеження, щорічне медичне).

- вручення заохочувальних сертифікатів до ювілейних дат працівникам підприємства.

- вручення новорічних подарунків дітям працівників заводу.

- заохочувальні премії переможцям номінації «Кращий раціоналізатор ПАТ« ПААЗ »в двох номінаціях (за кількістю поданих пропозицій і за найефективнішу пропозицію).

- проведення командних тренінгів, націлених на розвиток співробітників підприємства.

- страхування життя співробітників, яких підприємство вважає своїм ціннісним фондом.

- можливість відвідування дитячої кімнати продовженого дня для дітей працівників заводу.

6.Підтримка корпоративної культури

культури Поняття «корпоративної культури» на нашому підприємстві будується на принципах розуміння місії та слогану заводу, взаєморозуміння і взаємодопомоги, відповідного зовнішнього вигляду, а також підтримки здорового способу життя колективу.Місія підприємства - забезпечення високоякісної і безпечною продукцією виробників транспортних засобів і споживачів серед населення, це підвищує безпеку життєдіяльності.

Слоган підприємства - тисячі життів залежать від нас кожен день.


Корпоративна культура відображена в командному дусі кожного співробітника, готового прийти на виручку, професійно підійти до вирішення завдання спільними зусиллями.

В одязі корпоративними вважаються білий і синій кольори, стриманий і елегантний стиль (для жінок - брючні або спідничні ансамблі, строгі або закриті сукні, для чоловіків - костюми, брючні ансамблі доповнені пуловером, сорочкою, футболкою «поло»). Зовнішній вигляд співробітників регламентується вимогами, які є однаковими для всіх незалежно від посади, місця розташування підрозділу та його виду діяльності. Неприпустимим вважається поява на території заводу в гумових шльопанцях (в'єтнамках), шортах, одязі пляжного стилю, коротких спідницях, довжина яких перевищує 15 см від коліна, сукнях (сарафанах) з оголеною спиною і т.д. Суворе дотримання корпоративного зовнішнього вигляду обов'язково в офіційно робочі дні підприємства. Спортивна складова корпоративної культури - це напрям, орієнтований на підтримку гідного фізичного стану працівників заводу. На підприємстві діє спортивний клуб любителів бігу, в якому всі бажаючі можуть брати участь.

   География продажу ПАТ "Полтавський автоагрегатний завод "
про нас вакансії історія новини продукція якість постачальникам неліквіди магазин контакти