Logo
Карта сайта Лучший отечественный товар 2007 года Лидер отрасли 2010
   АРХІВ НОВИННОВИНИ   

08/08/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 7 місяців 2017 р

За результатами роботи в січні-липні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 89,2 мільйонів гривень (темп приросту 34%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 70,2 мільйонів гривень (темп приросту 30,9%), товарів народного споживання - понад 16,3 мільйонів гривень (темп приросту 69%).

Read full article >>

08/08/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

01/08/2017  

Відеоролик, присвячений одній з новинок виробництва - осушувач повітря 11.3536008-10 і його модифікаціям

Розробка нового виробу кропіткий і трудомісткий процес. Але вихід на ринок та презентація продукції майбутнім споживачам - робота не менш складна. Тут як ніколи важливо донести максимум корисної інформації в зручній кожному формі. Тому Полтавський автоагрегатний завод з гордістю презентує відеоролик, присвячений новим продуктам - осушувач повітря 11.3536008-10 та його модифікаціям. Ми сподіваємося, що представлена інформація буде корисна і актуальна широкому колу тих, хто цікавиться новинками автомобільного ринку, а також нашим споживачам, як тим, з якими ми працюємо вже зараз, так і тим, хто зробить вибір на користь нашої продукції в недалекому майбутньому.

Read full article >>

10/07/2017  

На полтавському автоагрегатний завод пройшов перший навчальний семінар

У суботу, 8 липня на базі Полтавського автоагрегатного заводу пройшов перший навчальний семінар українських партнерів нашого підприємства, які прибули з багатьох регіонів країни - Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя та ін.

Read full article >>

10/07/2017  

Відділ технічного контролю - аналіз основних причин виникнення претензій у споживача за 2 квартал

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації і технічного обслуговування в певні технічними вимогами і нормами терміни. Так, із загальної сукупності реалізованої продукції, частка звернень споживачів (повернень) склала 54 штуки з 116566 штук вироблених за минулий квартал. З них з вини споживача - 27 штук, відповідні ТУ - 37.

Read full article >>

10/07/2017  

Полтавський автоагрегатний завод пропонує інструмент та пристосування

Полтавський автоагрегатний завод, будучи одним з традиційних виробників пневматичної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів, завжди докладав максимум зусиль для найбільшої відповідності своєї продукції побажанням і потребам своїх покупців, партнерів і клієнтів. Постійно вдосконалюються технології і методики підходу до якості продукції, ретельно відстежується і коректується цінова і збутова політика, вироблення індивідуального підходу до кожного покупця.

Read full article >>

05/07/2017  

Шановні партнери та замовники!

Хочемо привернути Вашу увагу, що інструментальний цех Полтавського автоагрегатного заводу готовий надати виробничі послуги будь-якого типу складності і виконати будь-які види механічної обробки деталей з сталей і сплавів.

Read full article >>

04/07/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за перше півріччя 2017 року.

За результатами роботи в січні-червні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 74,7 мільйонів гривень (темп приросту 36,8%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 59,5 мільйонів гривень (темп приросту 35%), товарів народного споживання - більш 13,2 мільйонів гривень (темп приросту 73%).

Read full article >>

01/07/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

28/06/2017  

Щиро вітаємо Вас з Днем Конституції України.

З Днем Конституції України, роки і роки назад наша країна повстала з попелу і знову стала вільною. Відзначимо ж це свято сьогодні, вшануємо Конституцію, що була написана українцями для українців. Нехай же полум'я гордості за нашу державу яскраво сяє в серці кожного, освячуючи нам шлях у світле майбутнє.

Read full article >>

27/06/2017  

Спільний відпочинок та спорт - частина корпоративної культури Полтавського автоагрегатного заводу

Спільний відпочинок та спорт - частина корпоративної культури Полтавського автоагрегатного заводу.

Read full article >>

20/06/2017  

Діти привітали заводчан з Днем Батька

У багатьох країнах третю неділю червня - минулої неділі відзначають як День Батька. Хтось знає про цей день, хтось ні.Read full article >>

06/06/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за 5 місяців 2017 року.

За результатами роботи за січень-травень місяці 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 59,5 мільйонів гривень (темп приросту 35,9%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 47, 6 мільйонів гривень (темп приросту 27,7%), товарів народного споживання - понад 10,4 мільйонів гривень (темп приросту 39%).Read full article >>

06/06/2017  

Звіт про участь в 25-ій Міжнародна спеціалізована виставка для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів SIA-АвтоТехСервіс`2017

C 31 травня по 3 червня в Києві відбулася 25-а Міжнародна спеціалізована виставка SIA-АвтоТехСервіс`2017, що відбувалася на території Міжнародного виставкового центру одночасно з 19-ій Міжнародній спеціалізованій виставкою "АвтоЗаправний Комплекс'2017".Read full article >>

06/06/2017  

День захисту дітей на Полтавському автоагрегатному заводі.

1 червня - всесвітній день Захисту Дітей. Полтавський автоагрегатний завод організував невеличке свято, присвячений цьому дню для майбутніх маленьких заводчан - дітей працівників цехів і ІТР.

Read full article >>

01/06/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.Read full article >>

29/05/2017  

Полтавський автоагрегатний завод взяв участь у святковій експозиції, присвяченій Дню Київського району м.Полтави

26 травня пройшли ювілейне святкування 65 річниці Київського району м.Полтави, в якому в рамках уявлення промислових підприємств району взяв участь і Полтавський автоагрегатний завод.

Read full article >>

25/05/2017  

На Полтавському автоагрегатному заводі відбулася зустріч із засновником компанії «NewRun»

Уже зараз, активно готуючись до проведення традиційного забігу в Полтаві 3 вересня 2017 року, адміністрація підприємства і активісти заводського клубу любителів бігу запросили на зустріч головного ідеолога і засновника компанії «NewRun», успішного підприємця Максима Кривенко. Зустріч була насиченою і цікавою як для тих, хто полюбив біг і активно займається спортом, так і для тих хто ще тільки замислюється про це. Максим поділився особистим досвідом, дав рекомендації щодо підходу до тренувальній програмі, в залежності від поставлених спортсменом цілей, а також підкреслив свою відкритість і готовність до спілкування з кожним.

Read full article >>

22/05/2017  

Заводські футболісти стали свідками фінального поєдинку грандів

У Харкові відбувся фінальний матч Кубка України на стадіоні ОСК «Металіст», в якому за право стати володарем трофея боролися київське «Динамо» і донецький «Шахтар».

Read full article >>

17/05/2017  

Полтавський автоагрегатний завод - не тільки виробляє, а й навчає

17 травня представники командування військової частини А3384 вручили подячні грамоти керівництву і співробітникам випробувальної лабораторії Полтавського автоагрегатного заводу.

Read full article >>

16/05/2017  

ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» візьме участь в «СІА-Автотехсервіс 2017», яка відбудеться з 31 травня по 3 червня 2017 року

Даний проект, який увібрав в себе весь кращий досвід проведення Мотор Шоу в Україні. Участь у події такого масштабу дає компаніям широкі можливості для повноцінного уявлення автомобільних експозицій і реалізації комплексу планових заходів брендів на платформі і в умовах міжнародної автомобільної виставки.

Read full article >>

09/05/2017  

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ!

Сердечно вітаю Вас із 72 ою річницею Перемоги!

9 Травня - велике всенародне свято, яке відзначається в нашій країні як дань поваги і пам'яті про жертви і подвиг тих людей, завдяки яким ми можемо жити і насолоджуватися свободою і незалежністю сьогодні. Змінюються покоління, але не будуть забуті подвиги людей, які винесли на своїх плечах суворі випробування війни!

Read full article >>

05/05/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за чотири місяці 2017 року.

За результатами роботи за січень-Квітень місяці 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 45,8 понад мільйонів гривень (темп приросту 26,7%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 37, 3 мільйонів гривень (темп приросту 20,5%), товарів народного споживання - понад 7,3 мільйонів гривень (темп приросту 118%).

Read full article >>

04/05/2017  

ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ. ЩМІСЯЧНІ ПЕРІОДИЧНІ ВИПРОБУВАННЯ ВИРОБІВ-ЗАПОРУКА ЯКІСНОЮ ТОВАРІВ

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Read full article >>

01/05/2017  

З першотравневими святами!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом 1 Травня - Міжнародним днем солідарності трудящих, святом весни та праці!

Read full article >>

11/04/2017  

Відділ технічного контролю - аналіз основних причин виникнення претензій у споживача за 1 квартал

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації і технічного обслуговування у визначені технічними вимогами і нормами терміни.

Read full article >>

04/04/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за перший квартал 2017 р.

За результатами роботи в I кварталі 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - понад 31,2 мільйона гривень (темп приросту 18,7%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 25,4 мільйона гривень (темп приросту 14,1%), товарів народного споживання - понад 4,8 мільйона гривень (темп приросту 93%)

Read full article >>

03/04/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

29/03/2017  

Футбольний сезон розпочався

25 березня 2017 року на оновленому стадіоні «Динамо» розпочався футбольний сезон з міні-футболу серед команд трудових колективів обласної організації ФСТ «Україна». На протязі років Полтавський авто агрегатний завод є традиційним учасником змагань – тому цьогорічний результат є доволі вдалим – команда ПАТ «ПААЗ» посіла 2 місце.

Read full article >>

29/03/2017  

ЗБОРИ АКЦІОНЕРІВ ПААЗ 2017

28 березня відбулися загальні збори акціонерів ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод».

Read full article >>

28/03/2017  

Співробітники полтавського автоагрегатного заводу взяли участь в інтелектуальному змаганні

23 березня команда знавців Полтавського автоагрегатного заводу взяла участь в Весняному кубку серії ігор брейн-рингу «Інтелектуальний капітал міста» на запрошення Відкритої громадської платформи «Нова Полтава».

Read full article >>

27/03/2017  

Візит шведської делегації на ПАТ «ПААЗ»

22 березня Полтавський автоагрегатний завод прийняв делегацію своїх шведських колег - представників компанії Swedish Lorry Parts AB, на чолі зі стратегічним керуючим ресурсами компанії Ітаном Еммануелем, які прибули для обговорення умов і перспектив розвитку подальшої співпраці в 2017-2018 рр.

Read full article >>

08/03/2017  

Шановні жінки!

Від імені керівництва ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» щиро вітаємо Вас зі святом весни, любові та краси - Днем 8 Березня! Все, що дарує нам відчуття справжнього людського щастя, нерозривно пов'язане з Вами, дорогі жінки.

Read full article >>

01/03/2017  

Випробувальна лабораторія. Щомісячні періодичні випробування виробів-запорука якісної продукції

Полтавський автоагрегатний завод приділяє велику увагу питанням якості та вдосконалення продукції. Але, при цьому, необхідно пам'ятати, що пневматична гальмівна апаратура є технологічно складною конструкцією, що вимагає відповідних знань, кваліфікації, специфічного надточного обладнання та висококваліфікованого персоналу для її виробництва.

Read full article >>

21/02/2017  

Сорочин Яр - нове місце зустрічі заводських спортсменів

Спортивна складова корпоративної культури - це напрям, орієнтований на підтримку гарного фізичного стану працівників заводу. На підприємстві діє спортивний клуб любителів бігу, в якому всі бажаючі можуть брати участь.

Докладніше >>

21/02/2017  

ПААЗ продовжує успішно працювати в 2017

Полтавський автоагрегатний завод вступив в 2017 рік, як одне з найбільш успішних підприємств машинобудівної галузі як Полтавської області, так і України в цілому

Докладніше >>

20/02/2017  

На Полтавському автоагрегатному заводі пройшов тренінг

17 лютого представники Благодійного фонду «Вартові ЖИТТЯ» Вікторія Лоза і Світлана Варвянская провели для співробітників ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» тренінг першої невідкладної домедичної допомоги.

Докладніше >>

13/02/2017  

Якість продукції - пріоритет в роботі Полтавського автоагрегатного

заводу ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», заснований в 1945 році, сьогодні є високотехнологічним, сучасним машинобудівним підприємством з виробництва складної гальмівної апаратури для великовантажних автомобілів.

Докладніше >>

06/02/2017  

Підсумки роботи ПАТ «ПААЗ» за січень 2017 р

За результатами роботи в січні 2017 року ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» збільшив обсяг реалізації продукції порівняно з аналогічним періодом минулого року - реалізовано продукції на суму понад 4 мільйони гривень (темп приросту 21,8%), в тому числі гальмівної апаратури - понад 3,5 мільйонів гривень (темп приросту 38,9%), товарів народного споживання - понад 180 тисяч гривень.

Докладніше >>
о нас вакансии история новости продукция качество закупки неликвиды магазин контакты